O nas

Jesteśmy zawodowymi fotografami z kilkunastoletnią praktyką w branży fotograficznej i telewizyjnej. Specjalizujemy się w reportażach, autorskich sesjach plenerowych, fotografii rodzinnej, dziecięcej, przemysłowej i korporacyjnej. Realizujemy również projekty reklamowe obejmujące: wykonanie zdjęć, edycję cyfrową, opracowanie projektu graficznego (WEB, DTP).

Uznaliśmy, że warto podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, dlatego postanowiliśmy zorganizować kursy fotograficzne.

W celu lepszego przekazu i ugruntowania wiedzy, w trakcie kursu wykorzystywane są projektor, tablica sucho-ścierna, wskaźniki laserowe i akcesoria fotograficzne.
Wszyscy Uczestnicy mają swobodny dostęp do naszego sprzętu fotograficznego – obiektywów, korpusów, lamp błyskowych.

Pracujemy w małych grupach, dlatego podczas kursu można swobodnie zadawać pytania i rozwiewać wszystkie wątpliwości.

Zachęcamy do zabrania ze sobą swojego sprzętu. Na kursie preferowane są lustrzanki małoobrazkowe, jednak gdy ktoś jeszcze nie posiada, to może skorzystać z naszych

Kursy są intensywne, prowadzone w sposób dynamiczny. Przewidujemy przerwy oraz drobny poczęstunek i napoje.

Zajęcia prowadzone są w Katowicach, w klimatyzowanych, przestronnych, dobrze wyposażonych, przestronnych salach Centrum Konferencyjnego Uniwersytetu Śląskiego.

Łagodny podjazd, automatycznie rozsuwane drzwi i windy umożliwiają dostanie się do sal osobom niepełnosprawnym. Do budynku jest bardzo dobry dojazd. Na pewno znajdziecie miejsca parkingowe.

Znajdź drogę